Lokalne TemeSportAdnan Džafić strijelac za MAS Taborsko u porazu protiv Pardubica

Adnan Džafić strijelac za MAS Taborsko u porazu protiv Pardubica

U pauzi između dvije sezone u Češkoj se igra takozvana “Tipsport liga”. Radi se o turnirskom takmičenje gdje su ekipe iz Prve i Druge lige podjeljenje u grupe po četiri tima.

U današnjoj utakmici između MAS Taborskog, za kojeg nastupa i Adnan Džafić, i gostujućih Pardubica pobjedu su slavili gosti, iako je domaći tim poveo u 44.minuti upravo preko Adnana Džafića. U nastavku golovima Petrana i Fouseka Pardubice su odnijele pobjedu.

Do sada su odigrana četiri kola, a ekipa MAS Taborsko je ranije pobijedila Bohemians 2:1, gdje je Džafić također bio strijelac, a zatim su remizirali sa Jihlavom 1:1 i još su poraženi od ekipe Vysehrada sa 3:1.