SportNogometAtalanta ubjedljiva protiv Frosinonea

Atalanta ubjedljiva protiv Frosinonea

Hrvatski internacionalac Mario Pašalić koji je svugdje bio samo ne u Chelseaju čiji je član, postigao je prvjenac u uvjerljivoj pobjedi Atalante nad Frosinoneom u prvom kolu Serije A. Papu Gomez je imao simultanku, postigao je dva gola i istako kandidaturu za najboljeg strijelca. U 14. minuti pogodio je za 1:0. pa je u 56. asistirao Hateboera koji sa peterca pogađa za 2:0. Pašalić je zabio gol u 61. minuti isto na dodavanje Gomeza, a konačnih 4:0 Argentinac je postigao golom sa tridesetak metara u 92. minuti. Bit će Atalanta zanimljiva ove sezone, bar će je navijači Sarajeva pomnije pratiti.