SportNogometBarcelona i četvrti put ostala bez pobjede

Barcelona i četvrti put ostala bez pobjede

U derbi susretu 8. kola španske Primera lige, Valencia i Barcelonu su odigrali neriješeno 1:1. Šišmiši su stigli u prednost u 2. minuti golom Ezequiela Garaya koji se dobro snašao nakon kornera, ali u 23. minuti Leo Messi je pogodio za poravnanje, majstorskim udarcem sa vrha kaznenog prostora. Valencija je imala dvije dobre šanse preko Gaye i Čeriševa do isteka prvog dijela, ali promjene rezultata nije bilo. U nastavku ipak nije bilo prilika i ostalo je 1:1, čime je Barcelona i četvrtu uzastopnu utakmicu u Primeri ostala bez pobjede.