SportNogometBesiktas na krilima Babela došao do važne pobjede

Besiktas na krilima Babela došao do važne pobjede

Fudbaleri Bešiktaša večeras su na gostovanju savladali Trabzonspor (2:0) u okviru 24. kola turske Superlige. Bešiktaš je uspio doći do veoma važne pobjede, a heroj kluba iz Istanbula bio je iskusni Ryan Babel. Gosti su do prednosti stigli u 71. minuti utakmice kada je Negredo upisao asistenciju, a mrežu domaćeg tima zatresao je Babel. Sedam minuta kasnije na sceni je bio isti tandem. Negredo je ponovo asistirao, a svoj drugi gol na meču za konačnih 2:0 postavio je nekadašnji napadač Liverpoola, Ryan Babel. Bešiktaš je i dalje na trećem mjestu turske Superlige i ima tri boda manje u odnosu na lidera Galatu i drugoplasirani Basaksehir. S druge strane, Trabzonspor je sedmi sa 36 bodova.