SportRukometBiH u drugom meču bolja od Crne Gore

BiH u drugom meču bolja od Crne Gore

Rukometna reprezentacija BiH slavila je u drugom prijateljskom susretu u Podgorici protiv Crne Gore sa 29:25. Bh. rukometaši su jučer poraženi od Crne Gore uz sjajno izdanje golmana Burića, a danas su izabranici Bilal Šumana ostvarili pobjedu rezultatom 29:25. Već u osmoj minuti BiH je vodila 6:2, a na poluvremenu je bilo 17:13 za naše momke. U nastavku je rasla prednost Zmajeva, koji su ponovo imali na golu raspoloženog Burića, kojeg je u 50. minuti zamijenio Admir Ahmetašević. Na kraju smo slavili sa 29:25, Šuman je dao šansu i nekim mladim snagama, a najefikasniji u bh. timu bili su Marin Vegar sa sedam te Srđan Predragović i Mirsad Terzić sa po šest pogodaka. Kod domaćih bio je Nemanja Grbović sa pet golova.