SportNogometBihać: Nemile scene na terenu, golman nokautirao glavnog sudiju

Bihać: Nemile scene na terenu, golman nokautirao glavnog sudiju

Nogometaši Jedinstva su jučer u Bihaću pobijedili Novi Travnik sa 1:0, u 14. kolu Prve lige Federacije. Jedini gol na utakmici postigao je Anes Nuspahić iz penala u prvoj minuti nadoknade.

Kako se navodi na Facebook stranici Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, nakon toga su se desile užasne scene na stadionu u Bihaću, a stradao je glavni sudija Ibrahimkadić, prenosi Avaz.ba.

– Nokautiran je sudija Ibrahimkadić od golmana Novog Travnika, ležao je nekoliko minuta na terenu – naveli su sa spomenute stranice. Pogledajte: