SportNogometBorussia M'gladbach slavila protiv Werdera, Hajrović igrao drugo poluvrijeme

Borussia M'gladbach slavila protiv Werdera, Hajrović igrao drugo poluvrijeme

Borussija je u vodstvo stigla u 27. minuti kada Stindl pogađa za vodstvo gostiju, da bi samo sedam minuta nakon toga Vestergaard povećao vodstvo na 2:0 i tako osigurao kapitalnu prednost svojoj ekipi pred nastavak meča.

Trener Werdera pokušao je promijeniti tempo igre u drugom poluvremenu uvođenjem Izeta Hajrović, međutm krilni napadač reprezentacije Bosne i Hercegovine koji je u meču s Estonijom postigao dva pogotka samo se utopio u sivilo njegove danas nemoćne ekipe.

Do kraja meča nije bilo promjene rezultata, te je M'gladbach upisao četvrtu pobjedu u ovoj sezoni s kojom su izbili na petu poziciju sa 14 osvojenih bodova, dok je Werder ostao na pretposljednjoj 17. poziciji sa osvojena četiri boda.