Lokalne TemeSportBosna osvojila "Memorijal Asim Ferhatović - Hase"

Bosna osvojila “Memorijal Asim Ferhatović – Hase”

Nogometaši Bosne su pobjednici 25.Memorijalnog malonogometnog turnira “Asim Ferhatović – Hase” koji se ovog vikenda održao u sarajevskoj Skenderiji. Bosna je odigrala savršen turnir i u grupi su ostvarili tri pobjede, protiv Olimpica 4:3, protiv Radomlja 6:2 i protiv Čelika 12:8, a u finalu je uslijedio veliki okršaj sa Sarajevom i opet je Bosna bila odlična. Sarajevo je bolje otvorilo meč, te povelo preko Mujakića, ali Bosna se nije predavala i Samir Nuhanović, nekadašnji član tima sa Koševa,  u 11. minuti vraća stvari na početak. Pet minuta kasnije novo vodstvo za bordo tim donosi Ragipović, međutim pred sami kraj prvog poluvremena Hodžić pogađa za novo izjednačenje. U drugom poluvremenu otvoren meč, ali i samo jedan pogodak. U 34. minuti iskusni Denis Cana, ujedno najbolji igrač turnira, pogađa mrežu Sarajeva, za ispostavit će se kasnije, konačnih 3:2.