SportKošarkaBosna Royal poražena od Teoda

Bosna Royal poražena od Teoda

U 16.kolu ABA 2 lige košarkaši Bosne Royal doživjeli su poraz na gostovanju protiv ekipe Teoda rezultatom 96:82. Iako su Studenti pružili veoma dobru partiju u prve tri četvrtine, nakon koje koje je rezultat glasio 72:67, domaći sastav je uspio da u posljednjih deset minuta slomi otpor našeg predstavnika i nanese mu novi poraz. Prvo ime kod Teoda bio je Popović sa 21 poenom, pomogli su mu Abramovič sa 18, te Sekulović sa 17 ubačaja, dok su se u redovima Bosne istakli Knežević sa 22 i Šturanović sa 21 košem. U 17. kolu košarkašaki Bosne Royal 8. februara dočekuju eklipu Splita.