SportNogometBurnley eliminisao Višćin i Bajićev Basaksehir

Burnley eliminisao Višćin i Bajićev Basaksehir

Fudbaleri Burnleya eliminisali su Basaksehir u 3. pretkolu Evropske lige nakon što su poslije produžeteka u revanš susretu slavili sa 1:0. Prvi meč u Istanbulu okončan je bez golova. Očekivano, bila je to borbena i čvrsta utakmica koja nije obilovala šansama, a trenutak odluke desio se u u 97. minuti kada je Jack Cork postigao lijep gol za 1:0 i ispostavilo se pobjedu engleskog tima koji im je donio prolaz. Edin Višća je odigrao svih 120 minuta za svoj tim, dok je Riad Bajić teren napustio u 66. minuti.