SportKošarkaDžanan Musa ponovo sjajan u pobjedi Long Island Netsa

Džanan Musa ponovo sjajan u pobjedi Long Island Netsa

Košarkaši Long Island Netsa u novoj utakmici NBA G lige pobijedili su u gostima Raptorse 905 rezultatom 97:90.
Netsi su tako upisali i treći trijumf u prva tri meča Razvojne lige, dok su Raptorsi doživjeli prvi poraz. Iako su domaći vodili na poluvremenu, Netsi su fantastično odigrali drugo poluvrijeme i došli do novog trijumfa.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je bh. reprezentativac Džanan Musa, koji je postigao 21 poen za 31 minut proveden na parketu.

Devet puta je pogađao za dva poena iz 18 pokušaja, dok je promašio sva četiri pokušaja za tri poena. S linije za slobodna bacanja je bio uspješan u sva tri navrata. Musa je ovoj statistici pridodao i osam skokova te jednu asistenciju.

Podršku je imao u Pinsonu koji je pogodio 18 poena te McLaughlinu s 13 ubačenih poena. Kod Raptorsa se istakao Richardson s 26 poena i on je bio najefikasniji igrač na parketu.