SportNogometDžeko asistent u visokom porazu Rome od Celte

Džeko asistent u visokom porazu Rome od Celte

Sva četiri gol španska ekipa je postigla u prvom poluvremenu.

Prvo je Aspsas u 16. minuti doveo domaće u vodstvo golom iz penala, a onda je Sisto u rasponu od pet minuta postigao dva pogotka.

Aspas je pred odlazak na odmor uvećao prednost na visokih 4:0.

U drugom poluvremenu u igru Vučice ušlo je nekoliko standardnih igrača iz prošle sezone, među kojima je i kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko.

Upravo je naš napadač majstorski asistirao Strootmanu u 62. minuti za počasni gol i konačnih 4:1.