SportNogometFavoriti opravdali očekivanja u prijateljskim utakmicama

Favoriti opravdali očekivanja u prijateljskim utakmicama

U prijateljskim fudbalskim utakmicama koje su odigrane večeras, Italija, Brazil i Francuska zabilježili su minimalne i očekivane pobjede. Italija je golom Matea Politana slavila protiv Sjedinjenih Američkih Država, a jedini gol smo vidjeli duboko u nadoknadi vremena. Azzurri su bili bolji rival, ali do gola su stigli teškom mukom, u 94. minuti. Dugo se mučila i Francuska koja je istim rezultatom slavila protiv Urugvaja, a jedini gol postigao je Olivier Giroud sa bijele tačke u 52. minuti susreta. I konačno, Brazil je savladao Kamerun, također rezultatom 1:0. U finišu prvog dijela za trijumf je pogodio Richarlison.