Naslovnica Sport Nogomet Grčka pobjedo...

Grčka pobjedom protiv Gibraltara osigurala plasman u baraž, Belgija bolja od Kipra

16
PODIJELI
Grčka je tek u 32. minuti slomila otpor gostiju s Gibraltara, a strijelac vodećeg gola za Helene bio je Torosidis. Na 2:0 povećao je Mitroglou u 61. minuti, da bi samo dvije minute nakon toga isti igrač postigao svoj drugi, a za Grčku treći pogodak.

Rezervista Gianniotas u 78. minuti susreta postigao je četvrti pogodak za Grčku za konačnih 4:0 i potvrdu plasmana u baraž za Svjetsko prvenstvo.

Belgija je na svom terenu bez većih problema slavila protiv Kipra rezultatom 4:0. Domaći su u vodstvo stigli u 12. minuti kada je Eden Hazard pogodio za vodstvo svoje reprezentacije, a sve vrijedno spomena nakon toga desilo se u drugom poluvremenu.

Prvo je Thorgan Hazard pogodio za vodstvo domaćih od 2:0, a nakon toga njegov brat Eden Hazard riješio pitanje pobjednika i postigao gol za 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Romelu Lukaku koji je u igru ušao u 66. minuti, da bi u 78. minuti postigao svoj prvi, a za Belgiju četvrti pogodak.