SportNogometIbišević dvostruki asistent u trijumfu Herthe, Borussia slavila u Hamburgu

Ibišević dvostruki asistent u trijumfu Herthe, Borussia slavila u Hamburgu

Hertha je dočekala Bayer u Berlinu i slavila je rezultatom 2:1, a asistent kod oba pogotka domaćina bio je Vedad Ibišević. Najprije je asistirao Leckieju u 16., a potom i Kalouu u 24. minuti susreta za 2:0. Počasni pogoddak za goste postigao je Brandt u 84. minuti susreta. Ibišević je izašao iz igre u 68. minuti kada ga je zamijenio mladi Esswein.

Borussia je slavila u gostima kod HSV-a rezultatom 3:0. Kagawa je postigao prvi pogodak za goste u 24. minuti, a potom su Aubameyang u 63. i Pulišić u 79. minuti postavili konačnih 0:3. Sejad Salihović je igrao prvih 70 minuta u redovima domaće ekipe kada ga je zamijenio Waldschmidt.

Freiburg i Hannover su podijelili bodove odigravši 1:1. Hoffenheim j eslavio u Mainzu rezultatom 3:2. Eintracht je slavio u Kölnu s minimalnih 1:0.