SportKošarkaIgokea neočekivano poražena na svom terenu

Igokea neočekivano poražena na svom terenu

Košarkaši Igokee doživjeli su neugodan i neočekivan poraz u 11.kolu regionalne ABA lige. Igokea je dočekala ekipu Mega iz Srbije i u prvom poluvremenu je aktuelni prvak naše zemlje odigrao katastrofalno loše pa su gosti na odmor otišli sa 20 poena prednosti, bilo je 54:34. U drugom dijelu je to bilo već puno bolje izdanje Igokee i dvije minute prije kraja su došli sa samo tri poena zaostataka, ali nisu imali snage za potpuni preokret i završeno je pobjedom Mege 89:81. Radivojević i Jevtović su postigli po 18 poena za Igokeu, a goste je predvodio Čančar sa 21 poenom. Nakon ovog poraza se Igokea opasno približila samom dnu tabele i sada je učinak prvaka BiH, četiri pobjede i sedam poraza.