SportKošarkaIgokea savladala Bosnu i odbranila titulu prvaka Bosne i Hercegovine

Igokea savladala Bosnu i odbranila titulu prvaka Bosne i Hercegovine

Nakon četiri meča finalne serije rezultat je glasio 2:2 i sinoćnja majstorica je odlučila o imenu prvaka naše zemlje.

Igokea je od prve minute pokazala da će pehar ostati u Laktašima i već nakon nekoliko minuta igre imala je dvocifrenu prednost.

Igokea, koja je na ovaj način peti put zaredom osvojila titulu najbolje ekipe u Bosni i Hercegovini i šesti put ukupno, je na poluvremenu imala prednost od 25 poena razlike (55:30) i do kraja meča je rutinski održavala prednost te se zasluženo okitila titulom.

Ovo je bila ujedno i posljednja utakmica u karijeri nekadašnjeg reprezentativca BiH Saše Vasiljevića koji nije nikako ulazio u igru.