Lokalne TemeSportJoš jedna rutinska domaća pobjeda rukometaša Bosne

Još jedna rutinska domaća pobjeda rukometaša Bosne

Na početku nove sezone u rukometnoj Premijer ligi BiH, visočka Bosna igra kao i na početku prošle. Na domaćem terenu se pobjeđuje bez problema, ali na gostovanjima ne ide. U skladu s tim je Bosna u okviru 3.kola u KSC”Mladost” vrlo lako i ubjedljivo pobjedila Leotar iz Trebinja sa 31:22(16:9). Rezultat nakon prvih 30 minuta otkriva da je praktično do odlaska na odmor sve bilo riješeno pa je Bosna u drugom poluvremenu mirno meč privela kraju. Opet je kao i protiv Maglaja najefikasniji bio Kapić sa 10 golova, a Haramandić je dodao osam. Već u nedjelju Bosna gostuje kod Slavije u I.Sarajevu i prilika je to da se prekine pomenuta praksa u kojoj visočki premijerligaš pobjeđuje samo na domaćem terenu, a gubi u gostima.