SportDržavni TimKadetkinje BiH ispustile pobjedu protiv Turske

Kadetkinje BiH ispustile pobjedu protiv Turske

Ženska kadetska nogometna reprezentacija BiH se remijem oprostila od kvalifikacija za plasman na EP. Nakon dva uvodna poraza od Poljske i Austrije, naše kadetkinje su remizirale sa svojim vršnjakinjama  iz Turske rezultatom 2:2, iako su imale pobjedu u džepu. Već u drugoj minuti je BiH povela golom Mujkić, a na 2:0 je povisila Velagić u 18.minuti meča. Turska je smanjila u prvoj minuti sudijske nadoknade vremena preko Ozturk, a ista igračica je u posljednjim sekundama i izjednačila.  Na tabeli su kadetkinje BiH završile na posljednjem mjestu iza Poljske, Austrije i Turske.