SportDržavni TimKadetkinje BiH poražene i od Austrije

Kadetkinje BiH poražene i od Austrije

Ženska kadetska fudbalska reprezentacija BiH poražena je u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo od selekcije Austrije sa 3:0. Nakon poraza od Poljske (4:0), bh. selekcija je danas odigrala nešto bolji meč, ali su mlade fudbalerke posustale u drugom poluvremenu i upisale su drugi poraz. Prvo poluvrijeme ovog duela završeno je bez golova, da bi Austrija u nastavku golovima Wenger, Frieser, Wurzer došle do trijumfa. Naša selekcija je tako ostala bez ikakve šanse za plasman u dalji krug, a duel Poljske i Austrije odlučiće o prvom mjestu u ovoj grupi. Posljednji meč kvalifikacija kadetkinje igraju za tri dana protiv selekcije Turske.