ZDKSportKakanjske odbojkašice bez problema u derbiju kola savladale Sa Volley

Kakanjske odbojkašice bez problema u derbiju kola savladale Sa Volley

Odbojkašice ŽOK Kakanj jučer su u derbiju kola Prve federalne lige u Sportskoj dvorani Kakanj savladale konkurenta za ulazak u viši rang takmičenja, ekipu Sa Volley.

Kakanjke su prvi set dobile sa 25:21. U drugom setu gošće pružaju nešto jači otpor, vode tokom cijelog seta, no na kraju domaće igračice ubacuju u brzinu više te set završavaju rezultatom 25:23.

U trećem setu viđen je sličan scenarij, te Kakanjke upisuju još jednu važnu pobjedu. Ekipa ŽOK Kakanj trenutno je vodeća na tabeli, sa 5 bodova prednosti od prvog pratioca, ekipe Sa Volley.

U narednom kolu kakanjske odbojkašice gostuju na Ilidži kod istoimene ekipe.