Lokalne TemeSportNK Bosna - FK Velež 0:0

NK Bosna – FK Velež 0:0

Završena je utakmica šestog kola Prve lige FBiH, koja se igrala na stadionu Luke između ekipa FK Veleža i NK Bosne.

Prvo poluvrijeme je završeno bez pogodaka. Bosna je igrala nešto bolje, posebno poslije 30. minute, ali i dalje bez pogodaka. Jedina sporna situacija u prvom poluvremenu je kada sudija dosuđuje penal za Visočane.

Drugo poluvrijeme je bilo nešto bolje. Obilježilo ga je više prilika na obje strane, Bosna je imala najbolju priliku preko Mujića koji je pogodio stativu, ali uprkos borbi na terenu između obje ekipe – utakmica je završena 0:0.

Nakon sjajnog starta sezone neminovno je da je ovo jedna od težih utakmica koju su Visočani igrali na svom terenu.

U narednom kolu Bosna gostuje u Čapljini.