SportNogometLyon kiksao kod kuće protiv Dijona, Bordeaux nastavio niz bez poraza

Lyon kiksao kod kuće protiv Dijona, Bordeaux nastavio niz bez poraza

Lyon je dočekao Dijon i osvojio je samo bod (3:3). Fekir je u 20. minuti doveo Lyon u vodstvo, a preokret gostima donijeli su Sliti iz penala u 23. i Xeka u 52. minuti.

U 60. minuti Aouar je izjednačio na 2:2, a tri minute kasnije Diaz je pogodio iz penala za 3:2. Konačnih 3:3 postavio je Yambere u 65. minuti susreta.

Bordeaux je pobjedom nad Guingampom (3:1) ostao uz PSG jedina neporažena ekipa ove sezone. Pogotke za domaću ekipu su postigli Kamano (31.), Mndy (75.) i Cafu (90+2.), dok je za goste počasni pogodak postigao Salibur (46.).

Caen je slavio kod kuće protiv Amiensa rezultatom 1:0 (Santini penal 54.), dok je istim rezultatom Troyes odnio bodove iz Metza (Grandsir 90.).