Lokalne TemeSport“Mijenjaj Ivo/u”: Lakrdija u Lukama i za kraj prvenstva, Bosna - TOŠK...

“Mijenjaj Ivo/u”: Lakrdija u Lukama i za kraj prvenstva, Bosna – TOŠK 0:3

Zinedin Zidan osvoji tri naslova Lige prvaka zaredom i ode iz Real Madrida. NK Bosna Visoko odigra polusezonu sa 10 poraza, 3 neriješene utakmice uz samo dvije pobjede i nikom ništa !? To može samo u Visokom, gradu izvrnutih vrijednosti, sportskih mediokriteta i seoskih varalica.

U nizu domaćih utakmica pod naslovom “(pro)daj bodove” svakom kome treba, TOŠK iz Tešnja je posljednji u nizu koji je ponizio visočki sport i dostojanstvo svakog navijača Bosne. TOŠK-u je trebala pobjeda za opstanak što i nije bio problem kod Uprave i igrača na mentalitetom kurvi sa Lašvanske petlje. Bilo je 0:3 za goste.

Ovom gostujućom pobjedom TOŠK je obezbijedio mjesto u Prvoj ligi Federacije i naredne sezone.

Već u drugoj minuti Kalesić pogađa mrežu Bekana, da bi Nedim Oglečevac povećao na 2:0 u 15. minuti. Asistirao je Kalesić, a Oglečevac prošao i golmana Bekana te postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu TOŠK je nastavio sa boljom igrom, dominirao, te u 55. minuti Nuhanović povisuje na 3:0. Bosnu su danas osramotili, a Visoko ponizili slijedeći igrači:

NK Bosna: Bekan, Mujkić, Hodžić, Čulov, Cana, Pandžić, Šarić, Dizdarević, Rizvanović, Gačan, Klačar.

Dok su “heroji” opstanka u ligi iz Tešnja:

NK TOŠK: Bošnjak, Hrvat, Navrboc, Hasanbašić, Kurdić, Oglečevac, Nuhanović, Kalesić, Suljić, Zukić, Škrijelj.