SportNogometMiličević asistent u pobjedi Genta

Miličević asistent u pobjedi Genta

Fudbaleri Genta zadržali su tri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani tim Jupiler lige Club Brugge pobjedom nad Waaslund Beverenom rezultatom 2:1 na domaćem terenu. Gent koji inače brani titulu prvaka Belgije do nove pobjede došao je teže od očekivanog. Hladan tuš za navijače domaćeg tima bio je pogodak Buatua iz 16. minute.  Ipak, radost je potrajala tek dvije minute pošto je izjednačio Depoitre. Pobjedu Gentu u nastavku donio je Dejaegere na asistenciju potencijalnog reprezentativca BiH Danijela Miličevića.