SportNogometMladi nogometaši BiH savladali Azerbejdžan

Mladi nogometaši BiH savladali Azerbejdžan

Mlada nogometna reprezentacija BiH je u prijateljskom susretu odigranom u Trening kampu u Zenici, savladala selekciju Azerbejdžana sa 2:0. Selektor Vinko Marinović je ovom utakmicom počeo stvaranje jedne nove selekcije, koja će u narednom ciklusu pokušati napraviti dodatni iskorak, nakon što je u posljednjem ciklusu naša mlada selekcija bila veoma blizu plasmana na EP. I pored svih promjena, „Zmajići“ su potpuno dominirali protiv Azerbejdžana i u prvom poluvremenu je stvoreno nekoliko prilika, a u 34.minuti je Mulahusejnović na asistenciju Boje donio vodstvo našem timu. U drugom poluvremenu je selektor Marinović napravio promjene i svi igrači su dobili priliku, a drugi gol za našu mladu reprezentaciju je postigao Jurić na asistenciju Pidre u 72.minuti za konačnih 2:0.