ZDKSportMladost u golijadi slavila protiv Bosna Seme

Mladost u golijadi slavila protiv Bosna Seme

Ekipa Mladosti slavila je u prvom meču Kupa Bosne i Hercegovine protiv Bosne Seme rezultatom 6:3.

U veoma otvorenoj i atraktivnoj utakmici Mladost je stigla u prednost u 11. minuti kada je Sinanović postigao autogol, da bi do poluvremena Husić postigao svoj prvi, a za Mladost drugi pogodak i s rezultatom 2:0 se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu prava rapsodija golova i na jednoj i na drugoj strani. Prvo je Mladost u veoma kratkom periodu postigla tri pogotka i to preko Aganspahića, Šišića i Ramovića, da bi nakon toga gosti iz Sarajeva smanjili rezultat na 5:2 preko Oglečevca.

Ekipa Husfera Musemića odmah je vratila prednost od četiri gola prednosti, a strijelac je bio Šišić da bi na samom kraju meča nevjerovatnan meč zaključila Bosna Sema pogotkom za 6:3.

Mladost: Lalić, Galić, Laštro, Husić, Sušić, Aganspahić, Rizvanović, Maksimović, Brkić, Ramović, Isaković.

Bosna Sema: Hodžić, Sinanović, Muharemović, Đedović, Varatanović, Mujić, Alihodžić, Ćatić, Mujić, Murga, Dudo.