(VIDEO) Nana Sada iz Visokog opisuje Džekin gol u Ligi prvaka

5945

U srijedu u fantastičnom meču Lige prvaka Chelsea je vodio 2:0 protiv Rome, na kraju je završeno rezultatom 3:3. Golijadu je otvorio David Luiz fantastičnim udarcem i pogotkom u 11. minuti. Redale su se šanse, da bi u 37. minut Plavci došli do 2:0, pošto je Eden Hazard jednu odbijenu loptu poslao u mrežu gostiju iz Rima. Ubrzo je Aleksandar Kolarov snažnim udarcem iskosa s lijeve strane smanjio na 2:1, da bi u nastavku Edin Džeko imao svoj šou.

Bh. reprezentativac u 64. minuti postiže iz voleja prelijep pogodak, a onda u 70. minuti glavom loptu šalje iza leđa nemoćnog Courtoisa.

Bilo je to veliko slavlje Rome, pa i nane Sade iz Visokog koju je porodica snimila dan poslije kako na originalan način opisuje ovaj Džekin gol u Ligi prvaka. Ova visočanka je inače poznata kao veliki zaljubljenik u najvažniju sporednu stvar na svijetu, a ne propušta pogledati utakmice naše reprezentacije i nastupe Edina Džeke.