Lokalne TemeSportNogometaši Bosne eliminisani iz Kupa BiH

Nogometaši Bosne eliminisani iz Kupa BiH

Nogometaši Bosne su eliminisani u šesnaestini finala Kupa BiH. Iako se očekivalo da Bosna može savladati ekipu Zvijezde 09, domaćin je na terenu sa umjetnom travom u etno selu Stanišići bio bolji rezultatom 2:0 i tako je Bosna prvi put ove sezone poražena. Bosna je loše otvorila meč i na početku su primili prvi, a do kraja poluvremena i drugi gol, pa je već tada bilo jasno da će teško do osmine finala Kupa. U nastavku je Bosna bila bolji tim na terenu, ali do gola nisu uspjeli doći, tako da Zvijezda 09 zasluženo prolazi dalje, dok Bosni ostaje prvenstvo i već u subotu na stadionu Luke gostuje Igman iz Konjica