Lokalne TemeSportNogometaši Bosne i dalje jedina neporažena ekipa Prve lige - Čapljina -...

Nogometaši Bosne i dalje jedina neporažena ekipa Prve lige – Čapljina – Bosna 1:1 (0:0)

Nakon prvih 45 minuta bez golova, drugo poluvrijeme u Čapljini je donijelo mnogo bolju igru, posebno nogometaša Bosna, koja je i krunisana pogotkom Dizdarevića. Nakon toga Bosna nastavila sa svojom igrom, međutim nakon poništenog čistog gola za Bosnu, domaći došli do izjednačenja, i to iz penala golom Leke. I pored jednog boda sa teškog gostovanja u Čapljini, u Bosni mogu biti nezadovoljni, posebno sudijskim odlukama, koje su Bosnu koštale nova tri gostujuća boda. I pored svega, nogometaši Bosne i nakon sedam kola nemaju poraza, a prilika za novu domaću pobjedu stiže već narednog vikenda, kada nogometaši Bosne dočekuju Igman iz Konjica. Bosna nakon sedam kola zauzima treću poziciju sa 13 bodova, dok prvo mjesto dijele Zvijezda, koja je danas kod kuće slavila 1:0 protiv Bratstva i Olimpic, koji je u gostima deklasirao ekipu Jedinstva 0:3.