SportNogometNovi kiks Real Madrida

Novi kiks Real Madrida

Real Madrid napravio je još jedan kiks, a u utakmici 22. kola španske LaLige Kraljevski klub remizirao je na gostovanju kod Levantea u Valensiji (2:2). Kraljevski klub je poveo u 11. minuti kada je nakon kornera Toni Kroosa pogodio Sergio Ramos. U nastavku nije bilo većih uzbuđenja, a onda je u 42. minuti pogodio Boateng za 1:1. U nastavku utakmice nije bilo većih šansi, a u 64. minuti Cristiano Ronaldo je pokušao, no nije bilo promjene rezultata. Dobru priliku imao je i Ramos u 75. minuti. Real je ponovo došao u vodstvo u 81. minuti kada je pogodio Isco na asistenciju Benzeme. Marti Roger je ozbiljno zaprijetio golu Real Madrida u 87. minuti. Gosti su doživjeli šok u 90. minuti kada je za 2:2 pogodio nekadašnji reprezentativac Italije, Giampaolo Pazzini, kojem je ovo bio debi za Levante, a u igru je ušao u 77. minuti.