Naslovnica Sport Rukomet Novi poraz Iz...

Novi poraz Izviđača u SEHA ligi

11

Rukometaši Izviđača su gostovali u Bukureštu gdje su protiv tamošnje Steaue upisali poraz u sedmom kolu SEHA lige. Rumuni su slavili pobjedu rezultatom 36:32, ali su pitanje pobjednika riješili tek u finišu meča. Bh. prvak je igrao odlično u prvom poluvremenu i na odmor otišao vodstvom od tri gola razlike (16:19), ali su domaći već na otvaranju drugog poluvremena napravili veliku seriju i preuzeli prednost.

Vratio se, međutim, Izviđač vrlo brzo u pravi ritam i držao priključak sve do zadnjih 10-ak minuta kada Steaua ipak rješavanja pitanje pobjednika. Steaua je na taj način nanijela šesti poraz prvaku naše države u SEHA ligi. U pobjedničkoj ekipi je najefikasniji bio Gabriel Florea sa osam golova, dok je šest postigao Krsto Milošević. Po pet su dodali Humet iConstantina. U redovima Izviđača su se istakli Josip Ćutura i Vasilije Kaluđerović sa po osam golova, dok je pet postigao Anes Bečić.