ZDKSportOdbojkaši Kaknja slavili i protiv Domaljevca

Odbojkaši Kaknja slavili i protiv Domaljevca

Odbokaši Kaknja dočekali su prekjučer u Sportskoj dvorani u Kaknju ekipu HOK “Domaljevac” u okviru pretposljednjeg kola regularnog dijela Premijer lige BiH za odbojkaše i ostvarili petnaestu pobjedu u sezoni.

Kako nije bilo rezultatskog imperativa, jer su Kakanjci osigurali drugu poziciju pred doigravanje, pružena je prilika mlađim igračima u ekipi.

Kakanjci su dobili prvi set rezultatom 25:17, da bi u drugom setu slavili gosti sa 23:25.

Ipak, do kraja susreta Kakanjci lagano dobijaju preostala dva seta sa 25:15 i 25:20.

U narednom, posljednjem kolu regularnog dijela, kakanjski odbojkaši gostuju u Banjaluci kod ekipe Borca.