SportNogometOlympiakos izjednačio protiv Rijeke u Pireju

Olympiakos izjednačio protiv Rijeke u Pireju

Golman Sluga je u prvom poluvremenu dobro služio, a Heber još bolje kažnjavao. Rijeka je u Grčkoj vodila protiv apsolutnog favorita Olympiakosa rezultatom 1:0 na poluvremenu.

Grci su bili bolji tim od početka meča, ali je nekoliko izuzetnih prilika domaćeg tima odbranio golman Rijeke Sluga.

Sve promašaje domaćina kaznio je Heber koji u 42. minuti pogađa za Rijekinih 1:0 čime je “vatra” u Pireju barem nakratko smanjena.

Ipak, Rijeka nije uspjela sačuvati svoju mrežu. Izjednačenje domaćem timu donio je Odjidja u 66. minuti susreta.