SportTenisPobjede Đokovića i Zvereva na Mastersu u Londonu

Pobjede Đokovića i Zvereva na Mastersu u Londonu

Drugog dana završnog teniskog Masters turnira koji se igra u Londonu, na programu su bili mečevi u grupi Guga Kuerten. U prvom duelu su snage odmjerili Aleksander Zverev i Marin Čilić, a oba seta su riješena nakon taj brejka. U prvom setu je Čilić prvi napravio brejk i nije ga zadržao, a u taj brejku se njemački teniser bolje snašao. U drugom setu skoro identična situacija i opet Čilić prvi pravi brejk, Zverev uzvraća i ponovo slavi sa 7:6 za prvu pobjedu u Londonu. U drugom duelu nije bilo nikakve neizvjesnoti, jer je Novak Đoković opravdao očekivanja u meču protiv Johna Isnera. U prvom setu je Đoković napravio brejk u petom gemu i riješio je taj dio igre u svoju korist sa 6:4. U drugom setu je Đoković kod rezultata 3:3 oduzeo servis protivniku, a za kraj i još jedan i tako došao do 6:3 i sigurne pobjede. Danas se u Londonu igraju mečevi drugog kola u grupi Lleyton Hewit. Od 15 sati se sastaju Kevin Anderson i Kei Nishikori, koji su u prvom kolu slavili pobjede, dok od 21 sat snage odmjeravaju poraženi iz prvog kola Roger Federer i Dominic Thiem.