Lokalne TemeSportPoraz Bosne Centrotrans u Doboju

Poraz Bosne Centrotrans u Doboju

Rukometaši Bosne Centrotrans su poraženi i na drugom gostovanju ove sezone. Ono prvo kod Izviđača u Ljubuškom je i bilo označeno kao veoma teško, ali se u Doboju kod Sloge očekivalo da Bosna može napraviti puno bolji rezultat. U prvom poluvremenu je to bio prilično izjednačen meč, mada je Sloga imala tri gola prednosti na samom početku. Na odmor se otišlo pri rezultatu 11:10 za domaćina. Drugo poluvrijeme Bosna Centrotrans otvara odlično i pravi seriju od 4:0, a domaćin je skoro punih 15 minuta bez gola i bila je to odlična prilika da Bosna Centrotrans možda i riješi pitanje pobjednika, ali se to nije dogodilo. Umjesto toga, već uobičajeni pad u posljednjih 15-tak minuta meča, slično kao i u prva dva duela ove sezone pa se Sloga vraća i prelazi u vodstvo koje Visočani više nisu mogli dostići. Završilo je 21:19 i opet je Bosna postigla vrlo malo golova na gostovanju, slično kao i u Ljubuškom. Puno prilika je propušteno u ovom ogledu i sigurno ostaje veliki žal za pobjedom u Doboju. Najefikasniji je u redovima Bosne bio Harmandić sa šest golova, a veoma dobar je bio i golman Grčo sa 10 odbrana. Unarednom kolu Bosna Centrotrans dočekuje sarajevsku Bosnu.