SportDržavni TimPoraz mlade nogometne reprezentacije BiH

Poraz mlade nogometne reprezentacije BiH

Mlada nogometna reprezentacija BiH, doživjela je novi poraz u kvalifikacijama za EP. U okviru 6.kola su izabranici selektora Darka Nestorovića na Grbavici dočekali Norvešku, koja je slavila sa 1:0. Samo u prvom poluvremenu su naši mladi reprezentativci parirali Norvežanima, koji su u drugom dijelu bili bolji i zasluženo došli do jedinog gola u 57.minuti. Nakon ove utakmice je BiH ostala na posljednjem mjestu sa samo dva boda, a naredni meč je na programu u utorak takođe na Grbavici protiv Švicarske