Naslovnica ZDK Sport Poznat raspor...

Poznat raspored Čelikovih utakmica u Ligi za opstanak

65
PODIJELI

Proteklog vikenda odigrano je 21. kolo BH Telecom Premijer lige BiH, nakon čega je postalo poznato koje ekipe će igrati u Ligi za prvaka BiH, te koji će se timovi takmičiti za opstanak.

Vjerovatno neće biti promjena nakon posljednjeg 22. kola regularnog dijela u Premijer ligi BiH, tako da parovi za nastavak šampionata u Premijer ligi BiH su sljedeći:

Liga za prvaka

1. kolo, 1. i 2. april
Mostar: Zrinjski – Krupa
Koševo: Sarajevo – Sloboda
Grbavica: Željezničar – Radnik

2. kolo, 5. april
Mostar: Zrinjski – Sarajevo
Tuzla: Sloboda – Željezničar
Krupa: Krupa – Radnik

3. kolo, 8. i 9. april
Grbavica: Željezničar – Zrinjski
Koševo: Sarajevo – Krupa
Bijeljina: Radnik – Sloboda

4. kolo, 15. april
Koševo: Sarajevo – Željezničar
Mostar: Zrinjski – Radnik
Krupa: Krupa – Sloboda

5. kolo, 22. i 23. april
Bijeljina: Radnik – Sarajevo
Grbavica: Željezničar – Krupa
Tuzla: Sloboda – Zrinjski

6. kolo, 29. i 30. april
Krupa: Krupa – Zrinjski
Tuzla: Sloboda – Sarajevo
Bijeljina: Radnik – Željezničar

7. kolo, 6. i 7. maj
Koševo: Sarajevo – Zrinjski
Grbavica: Željezničar – Sloboda
Bijeljina: Radnik – Krupa

8. kolo, 13. maj
Mostar: Zrinjski – Željezničar
Krupa: Krupa – Sarajevo
Tuzla: Sloboda – Radnik

9. kolo, 20. maj
Grbavica: Željezničar – Sarajevo
Bijeljina: Radnik – Zrinjski
Tuzla: Sloboda – Krupa

10. kolo, 27. maj
Koševo: Sarajevo – Radnik
Krupa: Krupa – Željezničar
Mostar: Zrinjski – Sloboda

Liga za opstanak

1. kolo, 1. i 2. april
Široki Brijeg: Široki Brijeg – Olimpic
Kakanj: Mladost DK – Čelik
Vitez: Vitez – Metalleghe

2. kolo, 5. april
Široki Brijeg: Široki Brijeg – Mladost DK
Zenica: Čelik – Vitez
Otoka: Olimpic – Metalleghe

3. kolo, 8. i 9. april
Vitez: Vitez – Široki Brijeg
Kakanj: Mladost DK – Olimpic
Banja Luka: Metalleghe – Čelik

4. kolo, 15. april
Otoka: Olimpic – Čelik
Kakanj: Mladost DK – Vitez
Široki Brijeg: Široki Brijeg – Metalleghe

5. kolo, 22. i 23. april
Zenica: Čelik – Široki Brijeg
Vitez: Vitez – Olimpic
Banja Luka: Metalleghe – Mladost DK

6. kolo, 29. i 30. april
Otoka: Olimpic – Široki Brijeg
Zenica: Čelik – Mladost DK
Banja Luka: Metalleghe – Vitez

7. kolo, 6. i 7. maj
Kakanj: Mladost DK – Široki Brijeg
Vitez: Vitez – Čelik
Banja Luka: Metalleghe – Olimpic

8. kolo, 13. maj
Široki Brijeg: Široki Brijeg – Vitez
Otoka: Olimpic – Mladost DK
Zenica: Čelik – Metalleghe

9. kolo, 20. maj
Zenica: Čelik – Olimpic
Vitez: Vitez – Mladost DK
Banja Luka: Metalleghe – Široki Brijeg

10. kolo, 27. maj
Široki Brijeg: Široki Brijeg – Čelik
Otoka: Olimpic – Vitez
Kakanj: Mladost DK – Metalleghe

 

 

Visoko.co.ba/Direktno.ba

Komentari

komentara

Visoko.co.ba pratite na ANDROID i IOS aplikacijama, kao i na društvenim mrežama FACEBOOK i TWITTER.