Lokalne TemeSportPrva liga Federacije BiH u nogometu: Bosna - Zvijezda 1:1

Prva liga Federacije BiH u nogometu: Bosna – Zvijezda 1:1

U 26. kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine nogomotaši Bosne u Visokom su dočekali ekipu Zvijezde. Sve vrijedno pomena u ovoj utakmici bez rezultatskog značaja se desilo u prvom poluvremenu. Gosti su poveli u 17.minuti golom Cvijanovića, a izjednacio je Cana iz penala u 30.minuti.

Zvijezda je nakon ovog kola četvrta sa 46 bodova, dok je ekipa Bosne na sedmom mjestu sa 36 osvojenih bodova.

Bosna ima izrazito loše proljeće, u 11 odigranib utakmici zabilježili su čak 6 poraza, 3 utakmice su odigrali neriješeno i samo 2 puta su slavili. A pred početak drugog dijela prvenstva bili smo najozbiljniji konkurent za povratak u Premijer ligu.

Narednu utakmicu Bosna gostuje kod ekipe Jedinstva u Bihaću 19.maja, a utakmica se igra od 17:30 sati.