SportNogometPSG lako i sa Monacom, tri gola Cavanija

PSG lako i sa Monacom, tri gola Cavanija

Trinaest utakmica – trinaest pobjeda. Rezultat je to PSG-a u Ligue 1 ove sezone. Parižani su do nove pobjede stigli lakše nego što se to očekivalo. Gostovali su kod Monaca i deklasirali ih s visokih 4:0. Briljirao je Edison Cavani koji je za svega 54 minute postigao hat-trick. Pogašao je Urugvajac u 4., 11., i 54. minuti. Konačan rezultat susreta postavio je Neymar iz penala u 63. minuti. Novom pobjedom Parižani su stigli do 39. boda i drugoplasiranom Lilleu već sada nakon 12 odigranih kola bježe ogromnih trinaest bodova. U narednom kolu PSG dočekuje Toulouse, dok će Monaco gostovati kod Caena.