SportRukometPSG lako protiv Zagreba, dva gola Burića

PSG lako protiv Zagreba, dva gola Burića

Rukometaši PPD Zagreb poraženi su u 3. kolu Lige prvaka od PSG-a rezultatom 21:32. Parižani su kao veliki favoriti ušli u ovaj meč i na kraju su takav epitet opravdali i na terenu. Nije ekipa Zagreba mogla previše protiv raspoloženog i favorizovanog rivala. Već nakon prvog poluvremena imali su domaći šest golova minusa (9:15) i bilo je samo pitanje kojom će se razlikom meč završiti. PSG je bez problema završio posao u nastavku. Na kraju je slavio sa 11 golova prednosti, a najefikasniji je bio Luka Karabatić sa osam golova. Kod Zagreba Zlatko Horvat je postigao četiri gola, a reprezentativac BiH Senjamin Burić dva. Uvjerljivu pobjedu je upisala i Barcelona na gostovanju kod Kristianstada 23:44, dok je Silkebor slavio kod Sportinga u Lisabonu 32:35.