SportNogometRudar - Bosna 0:1 (0:0)

Rudar – Bosna 0:1 (0:0)

Nogometaši Bosne su nakon domaćeg kiksa u prošlom kolu, ove subote uspjeli pobjediti na gostovanju kod Rudara iz Zenice sa 1:0. Opet se Bosna mučila, iako su imali puno više od igre, međutim, vlo loš teren nije išao na ruku Bosni i domaćin se znalački branio. Na početku drugog poluvremena slična situacija kao prije dva kola u Zavidovićima, jer je crveni karton dobio golman Bosne Šukrija. I pored toga što su ostali sa igračem manje, visočki nogometaši su smogli snage da pobjede i to golom A.Plakala nakon prekida, desetak minuta prije kraja. Tako je Bosna ostala lider na tabeli, a u narednom kolu dočekuje ekipu Famosa.