ZDKSportRudar remizirao na Koševu

Rudar remizirao na Koševu

Bosna Sema i Rudar Kakanj remizirali su na Koševu rezultatom 2:2 u susretu 24. kola Prve lige FBiH.

Rudar je na Koševu tražio pobjedu kojom bi ostao u tci za prvo mjesto, no Bosna Sema pokazala se kao jak tvrd ordah i na kraju je osvojila vrijedan bod protiv gostiju iz Kaknja. Nihad Mujić je u 63. minuti postigao vodeći pogodak za Bosnu, ali je ubrzo Bajro Spahić izjednačio na 1:1.

U redovima Bosne u 76. minuti Vahidin Čaluk je dobio crveni karton, tri minute nakon što je Igor Aničić s penala donio Rudaru preokret. Ipak, Bosna je golom Imamovića uspjela da izbjegne poraz i meč je na kraju završen rezultatom 2:2.

Bosna Sema – Rudar 2:2 Bosna Sema:

Hodžić, Sinanović, Oglečevac, Đedović, Mujić, Ćatić, Karahdožić, Fejzić, Čaluk, Dudo, Imamović.

Rudar K.: Nikolić, Sarvan, Zukić, Hrustanović, Vila, Dizdarić, Kulović, Kobilica, Topalović, Čizmić, Aničić.