Lokalne TemeSportRukomet: Bosna Centrotrans - Goražde 27:21 (14:6)

Rukomet: Bosna Centrotrans – Goražde 27:21 (14:6)

U 19.kolu Premijer lige u BiH rukometu Bosna Centrotrans pobijedila je ekupi Goražda rezultatom 27:21, poluvrijeme 14:6.
Na samom početku meča je Bosna riješila sve dileme oko pobjednika jer je u 12.minuti bilo 6:0. Najveća prednost je bila deset razlike. U finišu igrači Bosne su se malo opustili tako da je na kraju pobjeda ubilježena sa šest razlike.
Čolo sa sedam i Omanović sa šest golova su bili najefikasniji u našoj ekipi dok je golman Grčo upisao 12 odbrana.
U narednom kolu Bosna gostuje u Derventi.