Lokalne TemeSportRukometaši Bosne poraženi u Maglaju 28:16

Rukometaši Bosne poraženi u Maglaju 28:16

Rukometaši Bosne Centrotrans upisali su drugi uzastopni poraz u Premijer ligi BiH. Bolji od visočkih rukometaša bio je RK Maglaj sa 28:16.

U prvom dijelu Bosna Centrotrans se držala u igri zahvaljujući golmanu Mirnesu Grči, ali to nije bilo dovoljno, jer je domaćin vodio sa 13:7 na poluvremenu.

U drugom dijelu došla je Bosna na 15:11 i imala dva napada da smanji na 15:12, ali nije uspjela. Od 50. minute na terenu su bili omladinci Adnan Jamaković, Harun Sirčo i Berin Keso, a pri njihovom ulasku na teren rezultat je glasio 22:14, tako da šansa omladincima nije opravdanje za katastrofalan rezultat.

Bila je ovo loša najava revanša Kupa u Gračanici u srijedu 25. aprila.