Lokalne TemeSportRutinska pobjeda Bosne Centrorans nad Zrinjskim

Rutinska pobjeda Bosne Centrorans nad Zrinjskim

Iako se očekivalo da bi Bosna Centrotrans. mogla imati problema sa trećeplasiranim sastavom lige, ekipom Zrinjskog, već sami početak meča je pokazao da neće biti neizvjesnosti.

U 10.minuti je bilo 8:2, a 12:4 u 15-toj i već tada je bilo jasno ko će pobjediti, iako je bilo bojazni zbog toga sto je Bosna protiv Borca ispustila sličnu prednost.

Na poluvremenu je bilo 19:9 i u drugom dijelu je to bila praktično revijalna utakmica. Konačan rezultat je glasio 29:20.

Najefikasniji u redovima Bosne je bio Omanović sa pet golova koliko je dao i Harmandić. Opet je odličan bio Grčo sa 12 odbrana od čega dva sedmerca.

U narednom kolu Bosna gostuje kod Vogošće.