SportNogometSFK 2000 ubjedljivom pobjedom počeo kvalifikacije Lige prvaka

SFK 2000 ubjedljivom pobjedom počeo kvalifikacije Lige prvaka

Nogometašice SFK 2000 ubjedljivom pobjedom su počele nastup u kvalifikacijama za plasman u Ligu prvaka. Aktuelne prvakinje naše zemlje su igrale protiv albanske Vlaznije i slavile su ubjedljivu pobjedu rezultatom 5:0. Izabranice trenera Samire Hurem su od početka nametnule svoj ritam i prvi gol je postignut u 27.minuti, a strijelac je bila Bojat. Do odlaska na odmor je SFK 2000 postigao još jedan gol preko Alise Spahić. U nastavku utakmice koja se igrala u Trening kampu NS u Zenici, je naš prvak postigao još tri gola, a strijelci su bile Kamerić, Hadžić i Đoković. Drugu utakmicu će SFK 2000 odigrati u petak protiv moldavskog prvaka Aneni Noi, koji je u prvom kolu poražen od ekipe Parnu.