SportNogometSjajan start nogometaša Bosne i pobjeda u Čapljini

Sjajan start nogometaša Bosne i pobjeda u Čapljini

Nogometaši Bosne su na najbolji mogući način počeli svoju povratničku sezonu u Prvoj ligi Federacije. Na uvijek neugodnom gostovanju u Čapljini, gdje je danas bilo još i pakleno vruće, Bosna je uspjela napraviti sjajan posao i pobjediti domaćina sa 3:0. U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali su oba tima imali po dvije dobre prilike. U drugom poluvremenu se Bosna raspucala i deklasirala domaćina. Načeo ih je A.Hodžić u 55.minuti, deset minuta nakon toga je Alimanović povisio na 2:0, a onda je igrač utakmica A.Hodžić, eurogolom zapečatio sudbinu Čapljine za 3:0. Sve čestitke nogometašima Bosne za ovu partiju i podrazumjeva se da pozivamo navijače da naredne subote u velikom broju dođu na utakmicu protiv Goražda na stadionu Luke. Sportski direktor Bosne Mirza Laletović, koji nas je i izvještavao o dešavanjima na utakmici, zahvaljuje se Čapljini na fer i sportskoj igri i prijemu.