SportNogometSjajni Vrančić s dva gola odveo Norwich u osminu finala Liga kupa

Sjajni Vrančić s dva gola odveo Norwich u osminu finala Liga kupa

Goste je u vodstvo doveo povremeni bh. reprezentativac Mario Vrančić golom iz penala već u desetoj minuti utakmice.

Imali su domaći šansu nakon pola sata igre također iz penala da stignu do izjednačenja, ali je Barbet bio neprecizan pa se na odmor otišlo s rezultatom 0:1.

U šestoj minuti nastavka sinoć sjajni Vrančić je udvostručio prednost pogodivši odlično iz slobodnog udarca.

Na 0:3 povisio je Murphy na asistenciju Husbanda, dok je konačan rezultat postavio Clarke golom u 91. minuti.

Vrančić je u dresu pobjedničke ekipe odigrao cijeli meč.

Inače, Liverpool je sinoć poražen na King Poweru od Leicestera pa se poprilično rano oprostio od Liga kupa. Bivši prvak Engleske je slavio sa 2:0, a strijelci su bili Okazaki i Slimani.