SportKošarkaSpars bolji od Zrinjskog u Mostaru

Spars bolji od Zrinjskog u Mostaru

Košarkaši Zrinjskog poraženi su od Sparsa u utakmici 2.kola košarkaške Premijer Lige Bosne i Hercegovine. Sarajlije su zasluženo slavile rezultatom 63:60 i gurnule Zrinjski u još veće probleme budući da im je ovo šesti poraz iz sedam utakmica. Krenula je utakmica silovito, prva četvrtina završila je rezultatom 27:26 za Zrinjski i činilo se da ćemo gledati dinamičnu košarku s puno poena, te atraktivnu kako se činilo u prvi mah. No, u drugoj četvrtini nijedna momčad nije postigla ni poena čak 5 minuta a košarka koja se igrala bila je blago rečeno negledljiva.

U svoj toj konfuziji bolje su se snašli Sparsi koji su na kraju slavili i koji su ogolili probleme Zrinjskog do kraja. Probleme u organizaciji igre, probleme u realizaciji i iščeznuću onog pobjedničkog mentaliteta koji ih je krasio u prošloj sezoni. Stefan Glogovac s 14 i Draško Albijanić bolji od ostalih u Sparsima sa 14, odnosno 13 poena. S druge strane Smajlagić je zabio 14, a Pandurić 13 poena za HKK Zrinjski.